Home » Oznamy » Zákaznícke centrum OLO bude v piatok 19.4.2024 zatvorené z prevádzkových dôvodov.
Publikované: 17.04.2024

Vážené obyvateľky, vážení obyvatelia,

spoločnosť Odvoz a likvidácia odpadu a.s. (OLO) informuje, že v piatok 19.4.2024 bude Zákaznícke centrum OLO na Ivanskej ceste 22 v Bratislave, zatvorené z prevádzkových dôvodov.

Vaše požiadavky budú opäť spracované a riešené v pondelok 22.4.2024. 

Odvoz odpadu ako aj ďalšie služby OLO zostávajú bez zmeny. 

Ďakujeme za pochopenie.

6 komentárov

 1. Livia píše:

  Dobry den,
  Je prosim mozne doniest stary televizor priamo do (k)ol na Galvaniho ?

  • zuzka píše:

   Dobrý deň,
   sme radi, že ste sa rozhodli odovzdať starý televízor zodpovedne na jeho zhodnotenie. Z uvedeného nám nie je úplne jasné, kde by ste radi odovzdali starý televízor.
   V KOLO takéto predmety nezbierame a nie je možné ho tam odovzdať. Elektroodpad v kompletnom zložení, ako napríklad starý televízor, môžete odovzdať na našom zbernom dvore OLO na Starej Ivanskej ceste 2. Zberný dvor je určený pre pôvodcov komunálneho odpadu – fyzické osoby – nepodnikateľov, ktorí sú zapojení do systému množstvového zberu komunálneho odpadu v Bratislave. Po odovzdaní sa o Váš televízor postará recyklačná firma, ktorá zabezpečí, že všetky recyklovateľné súčasti budú využité na maximum. Ďalšie podmienky prijatia odpadu v našom zbernom dvore nájdete na https://www.olo.sk/zberny-dvor-olo-a-s/.
   Ďakujeme, že dávate veciam druhú šancu a chránite tak naše spoločné životné prostredie.
   Ak budete mať akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať priamo na zákazníckom oddelení mailom na zakazka@olo.sk alebo telefonicky: 02 50 110 111 voľba 4.
   S pozdravom, Tím OLO.

 2. Matyas Fazekas píše:

  Dobry den, OLO s.r.o zaoberá sa o iních mestách o odpadu alebo v Galante?

  • zuzka píše:

   Dobrý deň,
   sme mestský podnik OLO a.s. a stabilne pôsobíme na trhu už 30 rokov. Naším poslaním je zhodnocovať odpad a zabezpečiť kvalitné služby v oblasti zberu a odvozu komunálneho a drobného stavebného odpadu. Služby poskytujeme obyvateľom s trvalým alebo prechodným pobytom na území Bratislavy a právnickým osobám, ktoré vykonávajú svoju činnosť na území Bratislavy. Odvoz odpadu v meste Galanta nezabezpečujeme.
   S pozdravom, Tím OLO.

 3. Hedl Zuzana píše:

  Potrebovali by sme vrecka na bioodpad: Račianska 118, Ba

  • zuzka píše:

   Dobrý deň,
   kompostovateľné vrecká na kuchynský bioodpad si môžete vyzdvihnúť osobne v Centrále OLO na našom Oddelení služieb zákazníkom, na adrese Ivanská cesta 22, v pracovné dni od 7:00 do 16:00 hodín. Vydávame bezodplatne dve rolky, aby sme Vaše potreby pokryli čo najlepšie.
   S pozdravom, Tím OLO.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *