Home » Oznamy » Od pondelka 12. 4. 2021 pre Vás opätovne spúšťame službu OLO TAXI
Publikované: 09.04.2021

Služba OLO Taxi:

 • je určená na odvoz objemného odpadu, ako je starý nábytok, čalúnený nábytok, skrine, stoličky, stoly, postele, matrace, drevo, podlahová krytina – linoleum, koberce, drevené a laminátové podlahoviny, periny, textílie,
 • nie je určená na odvoz stavebného odpadu a elektrospotrebičov, biologicky rozložiteľného odpadu a nebezpečného odpadu,
 • nakládku odpadu vykoná posádka vozidla OLO a. s. s dodržaním aktuálnych epidemiologických opatrení, odpad musí byť pripravený pred objektom, na mieste dostupnom pre zvozovú techniku OLO.
  Naši zamestnanci nevynášajú odpad z interiérov bytov, domov, pivníc a pod.
 • maximálny objem vozidla je 7 m3, nosnosť max. 3 tony,

12 komentárov

 1. eva píše:

  Dobrý deň, chcem sa opýtať či ten starý nábytok má byť nejako rozobratý alebo to môže byť všetko v kuse ako sa to riadne pôvodne používalo.

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   odporúčame Vám, aby bol nábytok rozobraný aspoň na jednotlivé skrinky z dôvodu lepšej manipulácie pri jeho nakladaní a tiež z dôvodu, aby sa odpad zmestil na korbu vozidla.
   Nakládku odpadu vykoná posádka vozidla.
   Maximálny objem vozidla je 7 m3 (4,9 m dĺžka, 2,2 m šírka a 1 m výška) nosnosť max. 3 tony.

   S pozdravom,
   Team OLO

 2. Raduz píše:

  Dobry den,
  Je mozne sluzbu OLO Taxi vyuzit aj v Ivanke pri Dunaji?
  Trvaly pobyt mame v Bratislave.
  Dakujem,
  Raduz

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   službu poskytujeme len na území Bratislavy.

   S pozdravom,
   Team OLO

 3. Natália píše:

  Dobry den, prosim aka je cena za odvoz z Kutlíkovej?
  Dakujem

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   cena tejto služby je vždy 35 Eur a zahŕňa: dopravné náklady, nakládku odpadu, jeho odvoz a vykládku odpadu. Maximálny objem vozidla je 7 m3 a váha odpadu sa musí zmestiť do 3 ton. Jednou z podmienok je aj to, že všetok odpad (vrátane objemného odpadu) musí byť pripravený na odvoz pred domom na adrese, na ktorú sa OLO Taxi privoláva.

   S pozdravom, Team OLO

 4. Milan Hazlinger píše:

  Dobry den, chcel by som Vas poziadat o odvoz stareho madraca 160×200 cm. Ulica Rontgenova 20, Petrzalka, Bratislava, 85101

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   prosíme o vyplnenie formulára Objednávka služieb pre obyvateľov (po kliknutí na odkaz budete na formulár presmerovaný)

   S pozdravom, Team OLO

  • lubos píše:

   mam na odvoz dve valendy fotelka plus rozobrate dve satnikove skrine cena odvozu

   • OLO píše:

    Dobrý deň,
    služba OLO Taxi slúži na odvoz objemného odpadu a odpadu, ktorý je možné spáliť v ZEVO – starý nábytok, čalúnený nábytok, skrine, stoličky, stoly, matrace, drevo, podlahová krytina – linoleum, koberce, drevené a laminátové podlahoviny, periny, textílie. Táto služba však nie je určená na odvoz stavebného odpadu, elektrospotrebičov, biologicky rozložiteľného a nebezpečného odpadu. Maximálny objem vozidla je 7 m3, nosnosť max. 3 tony.
    Cena služby je 35 € s DPH a zahŕňa: dopravné náklady, nákladku odpadu vyloženého pred objektom, odvoz a vykládku odpadu. Naši zamestnanci nevynášajú odpad z interiérov.
    Presný dátum a čas výkonu služby bude určený po vzájomnej dohode.
    Služba sa vykonáva v pondelok až sobotu; v pondelok až piatok v časoch 7:00 h, 9:00 h, 11:00 h a 13:00 h a v sobotu v časoch 7:00 h, 9:00 h a 11:00 h.
    V prípade, že máte záujem o službu OLO Taxi, vyplňte prosím formulár Služby – Objednávka služieb pre obyvateľov alebo volajte na tel.č. 02/50 110 111.

    S pozdravom, Team OLO

 5. Viera píše:

  Dobrý deň,
  vykonávate odbozd taxi oko aj z oblasti Žaby majer? Budem vyprávať záhradný domček po predchádzajúcom majiteľovi. Ďakujem

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   služba OLO Taxi môže byť vykonaná na uvedenej adrese za predpokladu, že prístupová cesta bude prechodná a zjazdná pre našu zvozovú techniku.

   S pozdravom, Team OLO