Home » Oznamy » Zimné stanovištia zberných nádob počas zimných mesiacov 2022/2023

Zimné stanovištia zberných nádob počas zimných mesiacov 2022/2023

Publikované: 16.12.2022

Z dôvodu možnej nezjazdnosti komunikácií v zimných mesiacoch sme do vybraných lokalít dočasne umiestnili 1100 l zberné nádoby, aby bol aj v prípade zimnej kalamity zabezpečený odvoz zmesového komunálneho odpadu. Ide o oblasti Plánky, Horné Židiny – Horská ul., Tavaríkova osada, Popolná ul., Potočná ul., Zvončeková ul., ul. Na medzi, Chladná ul., Knižkova dolina, Malý Javorník, Vlárska ul., Bárdošova ul. a Dlhé diely III.

Prosíme obyvateľov uvedených lokalít, aby v prípade zľadovatených, zasnežených a nezjazdných ciest dočasne vkladali zmesový komunálny odpad do týchto 1100 l zberných nádob, odkiaľ bude odvoz vykonávaný podľa pôvodného harmonogramu odvozu. Odvoz zo 120 l/240 l nádob, ktoré majú obyvatelia doma, začneme vykonávať ihneď, ako budú cesty pre našu zvozovú techniku opäť prejazdné. V prípade, že zimná kalamita nenastane, budeme vykonávať obsluhy nádob bez zmeny.

Na zimné stanovištia zberných nádob môžu obyvatelia umiestniť aj svoje 20 l nádoby na kuchynský biologicky rozložiteľný odpad a vrecia na zber triedeného odpadu – papiera a plastu. Nádoby na triedený zber papiera, plastov, skla a kuchynského bioodpadu nebudú zvlášť pristavené.

Na zimné stanovištia neukladajte objemný, stavebný a biologicky rozložiteľný odpad zo záhrad.

V prípade otázok kontaktujte oddelenie služieb zákazníkom na tel. č. 02/50 110 111 alebo na zakazka@olo.sk

 

Umiestnenie 1100 l zberných nádob

 

Plánky

 

Horné Židiny – Horská ul.

 

Tavaríkova osada

 

Popolná ul., Potočná ul., Zvončeková ul., ul. Na medzi, Chladná ul.

 

Knižkova dolina, Malý Javorník

 

Vlárska ul., Bárdošova ul.

Dlhé diely III.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *