Home » Tlačové správy » Smetiarov OLO spoznáte podľa šedo-oranžových uniforiem
Publikované: 22.03.2016

(V Bratislave, 22.3.2016) Nielen vo všedný deň, ale aj v čase vrcholiacich príprav na veľkonočné sviatky, sa o zber komunálneho odpadu v Bratislave starajú pracovníci našej spoločnosti Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) a.s., ktorých spoznáte podľa šedo-oranžových uniforiem s logom OLO. Tie sú zladené s farbou zberného vozidla a zároveň aj so samotným logom našej spoločnosti.

Od pondelka do soboty vyráža do ulíc Bratislavy denne viac ako 50 posádok, ktoré odvážajú od rodinných aj bytových domov zmesový i vytriedený odpad – papier, sklo, plasty. Týždenne vykonajú viac ako 55 000 odvozov odpadu a každá posádka vyprázdni denne takmer 200 zberných nádob – kontajnerov. Ich práca nie je jednoduchá. Je to práca za každého počasia, častokrát v zložitých situáciách a napriek tomu ju robia veľmi zodpovedne.

Dobré meno našich pracovníkov sa však najmä pred sviatkami snažia pokaziť takzvaní falošní smetiari – vinšovníci, oblečení vo falošných zeleno-oranžových uniformách, ktorí od občanov žiadajú peňažnú pozornosť. Spoločnosť OLO a.s. sa od týchto aktivít aj osôb dištancuje a upozorňujeme občanov Bratislavy, že zamestnanci našej spoločnosti majú takúto činnosť zakázanú a v žiadnom prípade od občanov nepýtajú peňažnú hotovosť ani iné dary.

V prípade, že takýchto falošných smetiarov stretnete, nič im nedávajte a informujte, prosím, naše Oddelenie služieb zákazníkom telefonicky na čísle 02/50 110 111 alebo e-mailom na podnety@olo.sk. Pomôžte nám ich identifikovať fotografiou, prípadne identifikáciou automobilu, ktorým sa priviezli.

IMG_1835

V prípade ďalších otázok alebo informácií nás, prosím, neváhajte kontaktovať.

Mgr. Beata Humeniková
Hovorkyňa spoločnosti
a zodpovedná za Oddelenie marketingu

e-mail: humenikova@olo.sk