Home » Oznamy » Podunajské Biskupice – distribučné centrá balíčkov na zber kuchynského bioodpadu
Publikované: 26.10.2022

Milí obyvatelia Podunajských Biskupíc,

ak sme vás nezastihli počas adresnej distribúcie balíčkov na zber kuchynského bioodpadu, príďte si ho vyzdvihnúť do jedného z nižšie uvedených dodatočných distribučných centier.

Všetky domácnosti dostanú bezplatne jeden 10 l odvetrávací kuchynský košík (rodinné domy aj 20 l hnedú zbernú nádobu označenú nálepkou „kuchynský biologický rozložiteľný odpad“), certifikované kompostovateľné vrecká na 12 mesiacov v počte 150 ks a informačný leták. 

Tieto distribučné centrá sú určené aj pre obyvateľov bytových domov všetkých mestských častí Bratislavy, v ktorých už prebehla adresná distribúcia: Lamač, Záhorská Bystrica, Karlova Ves, Dúbravka, Devínska Nová Ves, Devín, Petržalka, Ružinov, Nové Mesto, Rača, Staré Mesto a Vrakuňa.

Ak sa nemôže dostaviť majiteľ bytu, postačí, keď pri preberaní nájomca bytu uvedie meno majiteľa a číslo bytu (príp. poschodie). Nájomnú zmluvu predkladať nemusí.

 

Obyvatelia rodinných domov 

Ak ste z rodinného domu niektorej zo zapojených mestských častí a ešte nemáte balíček na triedenie, kontaktujte Zákaznícke centrum OLO na telefónnom čísle 02/50 110 550 alebo prostredníctvom e-mailu zakazka@olo.sk. 

 

deň

dátum

miesto

čas

pondelok

31.10.2022

pred predajňou Tesco, Dudvážska ul.

od 9:00 do 17:00 hod.

2 komentáre

 1. Štefánia Beutelscgmidtová rod. dom píše:

  Prosím termínz na odvod kuchznského tried. yberu od4.12.2023 ul. Janka Kráľa

  • zuzka píše:

   Dobrý deň,
   odvoz kuchynského bioodpadu je od začiatku decembra do konca februára realizovaný 1x do týždňa. Odvozový deň pre Vami uvedenú ulicu je piatok, najbližie 8.12.2023.
   Odvozový deň si viete skontrolovať na našej stránke https://www.olo.sk/odvozovy-den-k-bro/
   S pozdravom, Tím OLO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *