Home » Oznamy » Podunajské Biskupice – distribučné centrá balíčkov na zber kuchynského bioodpadu
Publikované: 26.10.2022

Milí obyvatelia Podunajských Biskupíc,

ak sme vás nezastihli počas adresnej distribúcie balíčkov na zber kuchynského bioodpadu, príďte si ho vyzdvihnúť do jedného z nižšie uvedených dodatočných distribučných centier.

Všetky domácnosti dostanú bezplatne jeden 10 l odvetrávací kuchynský košík (rodinné domy aj 20 l hnedú zbernú nádobu označenú nálepkou „kuchynský biologický rozložiteľný odpad“), certifikované kompostovateľné vrecká na 12 mesiacov v počte 150 ks a informačný leták. 

Tieto distribučné centrá sú určené aj pre obyvateľov bytových domov všetkých mestských častí Bratislavy, v ktorých už prebehla adresná distribúcia: Lamač, Záhorská Bystrica, Karlova Ves, Dúbravka, Devínska Nová Ves, Devín, Petržalka, Ružinov, Nové Mesto, Rača, Staré Mesto a Vrakuňa.

Ak sa nemôže dostaviť majiteľ bytu, postačí, keď pri preberaní nájomca bytu uvedie meno majiteľa a číslo bytu (príp. poschodie). Nájomnú zmluvu predkladať nemusí.

 

Obyvatelia rodinných domov 

Ak ste z rodinného domu niektorej zo zapojených mestských častí a ešte nemáte balíček na triedenie, kontaktujte Zákaznícke centrum OLO na telefónnom čísle 02/50 110 550 alebo prostredníctvom e-mailu zakazka@olo.sk. 

 

deň

dátum

miesto

čas

pondelok

31.10.2022

pred predajňou Tesco, Dudvážska ul.

od 9:00 do 17:00 hod.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *