Home » Tlačové správy » OLO na podujatí Bratislava pre všetkých 2016: prehliadka smetiarskeho auta aj bubnová šou na odpade

OLO na podujatí Bratislava pre všetkých 2016: prehliadka smetiarskeho auta aj bubnová šou na odpade

Publikované: 18.04.2016

Chceli by ste na vlastné oči vidieť ako vyzerá a funguje smetiarske auto, či dozvedieť sa zaujímavosti o triedenom odpade? To všetko a oveľa viac na vás čaká v stánku spoločnosti Odvoz a likvidácia odpadu (OLO) a.s. na podujatí Bratislava pre všetkých 2016 pri príležitosti Dňa otvorených dverí samosprávy už túto sobotu 23.4.2016. 

Stánok OLO nájdete v sobotu 23.4.2016 od 10:00 do 16:00 priamo na Primaciálnom námestí v Bratislave a o zaujímavý program v ňom bude určite postarané. Dospelí, ale najmä deti iste poteší príležitosť na vlastné oči si pozrieť pravé smetiarske auto a odfotiť sa v ňom. Nebudú chýbať informácie o triedení odpadu a o zábavu sa postará skupina Rytmika, ktorá dokáže, že prázdne zberné nádoby/kontajnery, ale i prázdne obaly či ďalší odpad, sa dajú využiť netradične. Počas celého dňa totiž predvedie ukážky jedinečnej bubnovej šou práve na odpade. Pre najmenších budú pripravené originálne darčeky.

Tešíme sa na vašu návštevu v našom OLO stánku.

pozvanka

Mgr. Beata Humeniková
Hovorkyňa spoločnosti a zodpovedná za Oddelenie marketingu

e-mail: humenikova@olo.sk