Home » Info » Letáky k 2. etape vrecového zberu triedeného odpadu
Publikované: 14.01.2021

Bratislava vyhodnotila prvú etapu zmeny systému zberu a odvozu vytriedeného odpadu z rodinných domov a v roku 2021 zapojí postupne všetky mestské časti.

V prvej etape boli zapojené mestské časti Staré Mesto, Petržalka, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves, Podunajské Biskupice, Vrakuňa, v druhej etape sa k nim pridávajú Ružinov, Nové Mesto a Rača.

Nižšie nájdete informačné letáky pre každú MČ.

6 komentárov

 1. Martina píše:

  Dobrý deň,
  chcem sa opýtať, kedy budú distribuované žlté a modré vrecia pre 2.etapu pre mestskú časť Devínska Nová Ves, konkrétne Janšákova ulica.

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   pre mestské časti Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Vrakuňa, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves a Petržalka bude prebiehať ďalší dodaj vriec na triedený odpad od mája 2021. Prvý rozvoz bol v auguste 2020.
   Žlté a modré vrecia slúžia na zber triedeného odpadu z rodinných domov a ich počet je určený na 12 mesiacov.
   Ak potrebujete vrecia skôr ako v máji, môžete v odôvodnených prípadoch požiadať o ďalšie vrecia prostredníctvom nášho zákazníckeho centra na zakazka@olo.sk alebo 02/50 110 111.
   Po prijatí požiadavky a posúdení jej oprávnenosti bude dohodnutý spôsob prevzatia vriec.

   S pozdravom, Team OLO

 2. Foldes píše:

  Mam dnes obdobnu skusenost a som sklamany!!! Konecne p 7 tyzdnoch prisli zobrat plasty a nechali tam vrecia v neoriginalnom baleni aj ked som kúpil recyklovatelne vrecia. Chodit cez celu Bratislavu po tzv.OLO vrecia na Ivansku cestusa mi zda v pandémii úplne scestné. Toto nie je riesenie.

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   je potrebné používať iba nami dodané vrecia, iné posádka neodvezie.
   V prípade, že sa Vám vrecia minuli skôr, o ďalšie môžete požiadať prostredníctvom zákazníckej linky na 02/50 110 111 prípadne mailom na zakazka@olo.sk Vrecia Vám vieme doručiť na adresu do 30 dní od podania žiadosti. Ak preferujete doručenie vriec domov, prosíme o uvedenie presnej adresy.

   S pozdravom, Team OLO

 3. Andrea Gombkőtöovå píše:

  Dobry deň.
  Toto triedenie odpadu je super vec.Ale sme viac členna rodinka a žlte vrecia už nemáme.Ked to davavam do zltych vriec z obchodu,tak Nám to nezoberú.Keď treba zaplatím ich.A bolo by vhodne ,keby sme mohli mat aj nadobu na sklo.Gombkotoova

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   v prípade, že sa Vám vrecia minuli skôr, o ďalšie môžete požiadať prostredníctvom zákazníckej linky na 02/50 110 111 prípadne mailom na zakazka@olo.sk
   Nádoby na sklo do rodinných domov nedodávame. Obyvatelia rodinných domov môžu využívať zvony na sklo na zberných hniezdach, ich umiestnenie nájdete na https://www.olo.sk/zberne-hniezda/

   S pozdravom, Team OLO