Home » Oznamy » Na prelome rokov nasledujú dva nepárne týždne za sebou
Publikované: 21.12.2020

53. týždeň roka 2020 strieda 1. týždeň roka 2021.

Ako je to možné? V zmysle Normy pre dátumové prvky a formáty je prvý týždeň roku ten, v ktorom sa nachádza štvrtok. Keďže 1.1.2021 pripadá na piatok (53. týždeň roku 2020 – nepárny týždeň), prvý týždeň v roku 2021 je od 4.1.2021 do 10.1.2021.

Takáto situácia naposledy nastala pred tromi rokmi. OLO a.s. je pripravené vykonať služby pre občanov tak, aby sa odpad neprimerane nehromadil v okolí zberných nádob. V snahe vyjsť v ústrety obyvateľkám a obyvateľom Bratislavy, OLO zabezpečí odvoz odpadu so 14-dňovým intervalom odvozu zmesového komunálneho odpadu (ZKO) nasledovne:

 • prvom januárovom týždni roku 2021, teda od 4.1. do 10.1., bude vykonávať odvoz ZKO zo všetkých rodinných domov bez ohľadu na to, či majú nastavený harmonogram odvozu ZKO na párny alebo nepárny týždeň,
 • následne od druhého týždňa 2021, teda od 11.1. do 17.1., bude odvoz ZKO vykonávaný pre párny týždeň a od tretieho týždňa 2021, teda od 18.1. do 24.1., bude odvoz ZKO vykonávaný pre nepárny týždeň.

32 komentárov

 1. Martin píše:

  Dobrý deň, vývoz odpadu na Vrbánskej 5, Záhorská Bystrica máme v každý nepárny týždeň, ale odpad nám bol dnes 10.2.2021 vyvezený, čo je 6. párny týždeň. Nastala nejaká zmena vo vývoze? Našťastie máme kôš stále sprístupnený od ulice, ale čo susedia, ktorí ich majú vo dvoroch? A teda aby sme aj v nasledujúcich týždňoch poznali harmonogram vývozu. Prepáčte, ale je v tom chaos. Ďakujem

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   na Vašom odvoznom mieste na Vrbánskej ulici evidujeme dvojtýždňový interval – odvoz zmesového komunálneho odpadu, v stredu, nepárny týždeň. K dnešnému odvozu došlo omylom.
   Najbližší odvoz odpadu na Vrbánskej ulici bude zrealizovaný dňa 17.2.2021 – v 7. týždni, zákazníkom s týždňovým aj dvojtýždňovým intervalom.
   Interval odvozu sa nemenil, naďalej zostáva v platnosti odvoz v stredu, nepárny týždeň.
   Za vzniknuté nedorozumenie sa Vám ospravedlňujeme.

   S pozdravom, Team OLO

 2. Roman G píše:

  Dobry den.
  Na ulici Vretenovej a niekolkych blizkych uliciach ste vykonavali odvoz odpadu v minulosti individualne, pre niektore RD v parny tyzden a pre niektore neparny, predpokladam podla orientacneho cisla. V Januarovom harmonograme mi vyviezli odpad vasi pracovnici v podstate kazdy tyzden a teda som stratil prehlad pre ktory tyzden pokracuje v 2021 odvoz specificky pre moj RD/orientacne cislo. Telefonicky sa neviem spojit s nikym v OLO a vzhladom na GDPR nechcem uvadzat na tomto fore moje meno a presnu adresu. Poradite mi ako sa dostanem k tejto informacii, ktory tyzden odvozu parny/neparny prinalezi mojmu RD v roku 2021 ?

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   ak ide konkrétne o Vretenovú ulicu, odvoz zmesového komunálneho odpadu sa u Vás vykonáva v stredu/párny týždeň.
   Odvoz sa tak v zmysle harmonogramu vykonáva dnes, 10.2.2021.

   S pozdravom, Team OLO

 3. Kolenčík píše:

  Dobrý deň,
  v ktorý deň vykonávate odvoz zmesového komunálneho odpadu s intervalom 1 x 14 dní na Slnečnej ulici Ba – Nové mesto,83103
  Ďakujem!

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   na Vašom odvoznom mieste na Slnečnej ulici sa odvoz zmesového komunálneho odpadu vykonáva v piatok v párny týždeň. Predchádzajúci odvoz sa realizoval 29. januára 2021 – 4. týždeň a nasledujúci bude 12. februára 2021 – 6. týždeň.
   Pri poslednom termíne odvozu odpadu z Vášho stanovišťa zdokumentovali pracovníci OLO a.s. problém – o 9,40 h. nebola zberná nádoba sprístupnená.
   S pozdravom, Team OLO

 4. Martin píše:

  Dobry den, na laliove ulici ma byt 14dnovy odvoz neparny tyzden, co tento tyzden bolo. V piatok 22.1.2020 aj tak nebol vyvezeny. Zmenilo sa nieco,alebo bude vyvezeny nahradjom termine.
  Dakujem

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   odvozný deň na Vašej adrese na Ľaliovej ulici je v párny týždeň, v piatok. Minulý týždeň bol nepárny (3.týždeň). Odvoz odpadu bude zrealizovaný tento týždeň (4.týždeň-párny), v piatok 29. januára 2021.

   S pozdravom, Team OLO

 5. Marek Polacek píše:

  Dobrý deň,chcem sa spýtať na odvoz ZKO z ulice Novoveská – Devínska Nová Ves. Podľa mojich informácií mal byť uskutočnený, v pondelok 18.1, ale nestalo sa tak. Taktiež by som sa chcel spýtať, či máte niekde na stránke prehľad, kalendár, odvozu ZKO podľa názvov ulíc. Ďakujem.

  S pozdravom

  Marek Poláček

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   na Vašom odvoznom mieste na Novoveskej ulici vykonávame odvozy zmesového komunálneho odpadu podľa harmonogramu odvozu v intervale raz za dva týždne v pondelok párny týždeň. Minulý týždeň bol 3. – nepárny.
   Odvozy odpadu na Novoveskej ulici boli dňa 18. januára 2021 vykonávané všetkým zákazníkom, ktorý majú interval odvozu raz za týždeň.
   Najbližší odvoz tohto odpadu Vám OLO a.s. zrealizuje podľa harmonogramu odvozu dňa 25. januára 2021, v pondelok – v 4. týždni.
   Na našej stránke nájdete harmonogram odvozu bioodpadu a triedeného odpadu (vrecového zberu), harmonogram zmesového komunálneho odpadu si môžete pozrieť priamo na zbernej nádobe.

   S pozdravom, Team OLO

 6. RUDOLF MELICHER píše:

  V KTORY DEN VYKONAVATE 14 DNOVY ODVOZ ZMESOVEHO ODPADU NA SOLOSNICKEJ ULICI V 2021 ????

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   na Sološníckej ulici vykonávame odvoz odpadu v nepárny týždeň, v piatok.

   S pozdravom,
   Team OLO

 7. Višňovská píše:

  Dobrý deň,

  prosím Vás 21.1. 2020 nebol vykonaný odvoz zmesového odpadu na Borovicovej ul. v Bratislave. Poprosím o info z akého dôvodu a kedy bude najbližšie odvoz .

  Ďakujem

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   na Borovicovej ulici sa odvoz zmesového komunálneho odpadu s intervalom 1 x 14 dní vykonáva vo štvrtok, v párny týždeň. Teraz je 3. týždeň, nepárny. Posádka vykoná odvoz odpadu podľa harmonogramu vo štvrtok 28. januára 2021 – 4. týždeň a zoberie Vám aj odpad vo vreci vyložený vedľa zbernej nádoby.

   S pozdravom,
   Team OLO

 8. Janka Sadloňová píše:

  Dobrý deň,
  14-dňový interval vývozu komunálneho odpadu na ulici Nad jazierkom bude až v párny týždeň? Väčšina nádob z ulice nebola tento týždeň v utorok vyvezená.
  Ďakujem

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   na ulici Nad jazierkom sa odvoz zmesového komunálneho odpadu vykonáva v utorky/párne týždne. Najbližší odvoz tak bude 26. januára 2021 (4. týždeň).

   S pozdravom, Team OLO

 9. Klara Brandoburova píše:

  Dobry den,

  Antona Floreka, Zahorska Bystrica – odvoz mame v stredu/neparny tyzden, no dnes 20.1. nebol odpad odvezeny.
  Viete mi prosim napisat preco?
  Dakujem!

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   na ulici Antona Floreka vykonávame odvozy zmesového komunálneho odpadu podľa harmonogramu odvozu v intervale raz za dva týždne, v stredu, párny týždeň. Tento týždeň je 3. – nepárny.
   Najbližší odvoz tohto odpadu Vám OLO a.s. zrealizuje v stredu 27. januára 2021.

   S pozdravom
   Team OLO

 10. Stanislava Marošiová píše:

  Dobý den,

  dnes mal byt vykonaný odvoz komunalneho odpadu na ulici Pod Lipovým – BA – Devínska Nova Ves a nebol. Zmenil sa neparny tyzden odvozu na parny ? Alebo mam zle informacie o odvozovom termine?

  Dakujem za odpoved
  S pozdravom
  Marosiova

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   na ulici Pod lipovým sa 14-dňové odvozy komunálneho odpadu vykonávajú v utorok v párny týždeň. Odvoz odpadu bol vykonaný 12. januára 2021 – 2. týždeň, nasledujúci bude zrealizovaný 26. januára 2021 – 4. týždeň.

   S pozdravom, Team OLO

 11. Zuzana Bérešová píše:

  Dobry den, hlasim neodvezeny komunalny odpad Alstrova 2A a 2B Bratislava Rača 83106 (rodinne domy). Prosim informaciu, kedy bude odvoz realizovany. Dakujem.
  Zuzana Bérešová

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   na uvedených odvozných miestach je harmonogram odvozu zmesového komunálneho odpadu stanovený na pondelok/párny týždeň. V zmysle harmonogramu tak bude odvoz vykonaný 25. januára 2021 (4. týždeň). Prosíme o sprístupňovanie zberných nádob v párne týždne.

   S pozdravom, Team OLO

 12. Milan píše:

  Dobrý deň,
  najbližší odvoz na ul.1.mája bude kedy? Dnes je 18.1. (odvoz máme párny týždeň). Aby sme nedávali nádobu pred dom zbytočne. ďakujem

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   na Ulici 1. mája sa 14-dňové odvozy vykonávajú v pondelok v párny týždeň. Odvoz odpadu bol vykonaný 11. januára 2021 – 2. týždeň, nasledujúci bude zrealizovaný 25. januára 2021 – 4. týždeň.

   S pozdravom, Team OLO

 13. Judita Kucsera píše:

  Dobrý deň, v zmysle horeuvedených informácií (odvoz máme stanovený na párny týždeň) nám 14.1. mal byť odvezený odpad. Žiaľ, nestalo sa tak. Podobne ako ani susedom. Prosím o spätnú väzbu ako to bude riešené. Ďakujem vopred.
  Bleduľová 52, Devínska Nová Ves

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   náhradný odvoz odpadu bude vykonaný zajtra, 16. januára 2021. Prosíme o sprístupnenie zbernej nádoby večer vopred.
   Ďakujeme za spoluprácu.

   S pozdravom, Team OLO

 14. Halamová píše:

  Dobry den, dnes 11.1.2021 nebol vykonaný odvoz zmesového odpadu v priebehu dna na Bystrickej ulici, Devínska Nová Ves. Je párny tyzden a mam odvoz vzdy parny tyzden. Bude vykonaný odvoz zajtra 12.1.2021 alebo v iny den? Dakujem

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   na odvoznom mieste na Bystrickej ulici vykonávame odvoz zmesového komunálneho odpadu podľa harmonogramu v pondelky, nepárne týždne.
   Najbližší odvoz odpadu Vám zrealizujeme dňa 18.1.2021.

   S pozdravom, Team OLO

 15. Jaroslav Polec píše:

  Na Sukennickej ulici ste dnes rano (8.1.2021) vypraznili len nadoby, ktore maju bud odvoz kazdy tyzden alebo neparny tyzden. Nadoby s odvozom v parnom tyzdni ostali na ulici nevyprazdnene.
  Verim, ze ked ste odvoz nevykonali tak, ako ste slubili, nebudete to ani uctovat.

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   zostávajúci odvoz bude vykonaný ešte dnes.

   S pozdravom,
   Team OLO

 16. Alexander Kovács píše:

  Podľa vyššie uvedeneho vášho clanku a v nadväznosti na vami zaslanu sms:

  V prvy tyzden r. 2021 (od 4.1. do 9.1.) bude OLO vykonavat odvoz zmesoveho odpadu za parne aj neparne tyzdne. Vylozte nadobu v den odvozu. Viac na http://www.olo.sk

  dnes v deň planovaneho odvozu v Čunove vo stvrtok 07. 01. 2021 sa odvoz nevykonal.

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   ospravedlňujeme sa, posádka u Vás vykonala náhradný odvoz dnes, v piatok 8. januára.

   S pozdravom,
   Team OLO