Home » Oznamy » Distribúcia žltých a modrých vriec pre rodinné domy v mestských častiach Záhorská Bystrica, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Jarovce, Rusovce a Čunovo začína v júli 2022
Publikované: 29.06.2022

Od 1.7.2022 začíname s distribúciou vriec v mestských častiach Záhorská Bystrica, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Jarovce, Rusovce a Čunovo, ktorá bude prebiehať do konca augusta.  

V mesiaci máj a jún sme distribuovali žlté a modré vrecia do mestských častí Podunajské Biskupice, Vrakuňa, Staré Mesto, Devín, Devínska Nová Ves, Petržalka aVajnory. Postupne zverejníme harmonogram distribúcie aj pre ostatné mestské časti.  

Žlté amodré vrecia slúžia na zber triedeného odpadu zrodinných domov aich počet je určený na 12 mesiacov. Prosíme, aby ste minimalizovali objem plastových fliaš stláčaním a objemkrabíc rozkladaním.  

Harmonogram odvozu triedeného odpadu sa nemení. Odvozový deň si môžete pozrieť v tabuľke Zistite si váš odvozový deň, triedený odpad – vrecový zber.

Financovanie triedeného zberu na území hlavného mesta zabezpečuje organizácia zodpovednosti výrobcov NATUR-PACK, a.s. 

V prípade ďalších otázok kontaktujte naše zákaznícke centrum na zakazka@olo.sk alebo cez tel.č. 02/50 110 111.  
 

Ďakujeme, že triedite a tým zlepšujete životné prostredie Bratislavy.   

2 komentáre

 1. Mirko Floriš píše:

  Dobrý deň,
  v čase distribúcie vriec sme boli odcestovaní. Ako sa teraz dostaneme k žltým a modrým vreciam? Ďakujem.

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   od 1.7.2022 sme začali distribúciou vriec v mestských častiach Záhorská Bystrica, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Jarovce, Rusovce a Čunovo, ktorá bude prebiehať do konca augusta. Momentálne vykonávame rozvoz vriec na papier a plasty v MČ Jarovce, Rusovce a Čunovo.
   V mesiaci máj a jún sme distribuovali žlté a modré vrecia do mestských častí Podunajské Biskupice, Vrakuňa, Staré Mesto, Devín, Devínska Nová Ves, Petržalka a Vajnory.

   Vrecia na papier a plasty Vám môžeme doručiť, požiadavku s adresou prosím zašlite na adresu zakazka@olo.sk Ďakujeme za prejavený záujem o triedenie odpadu a ochranu životného prostredia.

   S pozdravom, Tím OLO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *