Home » Info » Testovanie zamestnancov OLO na ochorenie Covid-19
Publikované: 31.03.2021

Mestská spoločnosť OLO pravidelne ponúka svojím zamestnancom možnosť otestovať sa na ochorenie Covid-19 priamo na pracovisku.

S cieľom ochrany zdravia zamestnancov a zachovania nepretržitého odvozu odpadu v Bratislave, sa spoločnosť OLO rozhodla, že testovanie svojich zamestnancov zabezpečí vo vlastnej réžii.

Testovanie je realizované vo vonkajších areáloch na dvoch miestach našej spoločnosti; v doobedňajších časoch na ZEVO vo Vlčom Hrdle (Zariadenie na energetické využívanie odpadu, st. názov Spaľovňa Bratislava) a v poobedných hodinách na centrále na Ivanskej ceste. Od februára 2021 sa testovanie koná pravidelne 1 x do týždňa bez akéhokoľvek obmedzenia prevádzky a s ohľadom na dodržanie všetkých zvozových plánov.

Antigénové testovanie (výterom z nosohltanu) je zabezpečené zdravotníckym personálom v mobilnom odberovom mieste.

Možnosť otestovať sa na pracovisku využíva väčšina zamestnancov. Po vykonaní antigénového testu je zamestnanec ihneď informovaný o výsledku a podľa neho mu je odporučený ďalší postup.

Odvoz a energetické zhodnotenie odpadu v Bratislave zabezpečujeme bez obmedzení. Zberný dvor funguje v štandardnom režime; po – pia 8.00 – 18.00, so 8.00 – 18.00, nedeľa a sviatky – zatvorené. Zákaznícke centrum je dostupné iba mailovo na zakazka@olo.sk alebo telefonicky na 02/50 110 111.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *