Home » Profil spoločnosti » Kariéra v OLO

Kariéra v OLO

Voľné pracovné pozície - Projektový manažér

Projektový manažér

Miesto práce
Odvoz a likvidácia odpadu a.s. – OLO centrála, Ivanská cesta, Ružinov

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
asap

Mzdové podmienky (brutto)
1625 EUR/mesiac, 13. a 14. plat
Mesačná odmena vo výške 1625 Eur sa skladá zo základnej zložky mzdy 1300 Eur/mes. + osobné prémie 325 Eur/mes. (25% základnej zložky mzdy).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava projektových plánov a zabezpečenie ich plnenia na základe požiadaviek vedenia a v súlade s IT stratégiou spoločnosti,
  • riadenie projektov počas celého životného cyklu: iniciačná fáza (projektová príprava), realizačná fáza (analýza a dizajn, implementácia a testovanie) nasadenie a post implementačná podpora a dokončovacia fáza,
  • definovanie cieľov projektu na základe požiadaviek spoločnosti,
  • vypracovanie detailného harmonogramu prác,
  • príprava prezentačných a materiálov na stretnutie s technickými a netechnickými členmi tímu,
  • riadenie, koordinovanie a motivovanie členov projektového tímu a externých dodávateľov,
  • kontrolovanie dodržiavania harmonogramu prác a stanoveného rozpočtu,
  • komunikovanie s členmi projektového tímu, dodávateľmi, vedením spoločnosti a pod.,
  • pravidelné reportovanie stavu projektov a vypracovávanie analýz (podľa potreby),
  • tvorba špecifikácii pre Verejné Obstarávanie,
  • odhad projektových finančných nákladov pre investičný plán a sledovanie dodržania finančného plánu projektu,
  • identifikácia a riadenie rizík,
  • zodpovednosť za dodanie výsledkov do užívania užívateľom a IT oddeleniu do správy v súlade s požiadavkami stakeholderov,
  • povinnosť dodržiavať požiadavky vyplývajúce z IMS,
  • poskytovanie konzultácií a navrhovanie riešení,
  • okrem uvedených povinností vykonáva všetky ostatné práce podľa príkazu nadriadených, ktoré nie sú v rozpore so Zákonníkom práce.

Zamestnanecké výhody, benefity

elektronické stravné lístky v hodnote 5,10 Eur, firemné aktivity, ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu. Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.04.2021

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • znalosť odbornej problematiky a problematiky spoločnosti,
  • základná znalosť ZP a zákonov z oblasti BOZP,
  • povinnosť ovládať SW aplikácie určené pre ZTO,
  • komunikačné a manažérske zručnosti,
  • znalosť MS Office – Excel, Word, Internet (mail, www) – úroveň pokročilý,
  • samostatnosť, rozhodnosť, precíznosť, spoľahlivosť, iniciatíva,
  • schopnosť prevziať zodpovednosť,
  • schopnosť prinášať inovatívne prístupy a riešenia,
  • vodičský preukaz skupiny B,
  • hmotná zodpovednosť.

Stručná charakteristika spoločnosti

Spoločnosť OLO a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Adresa spoločnosti

Odvoz a likvidácia odpadu a.s.
Ivanská cesta 22
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Prokopová
Tel.: +421 918 110 431
Mail: prokopova@olo.sk

Voľné pracovné pozície - Referent oddelenia služieb zákazníkom (zákaznícke centrum)

Referent oddelenia služieb zákazníkom (zákaznícke centrum)

plný úväzok

01.06.2021

1 312 EUR/mesiac, 13. a 14. plat
Mesačná odmena vo výške 1312 Eur sa skladá zo základnej zložky mzdy 1050 Eur/mes. + osobné prémie 262 Eur/mes. (25% základnej zložky mzdy).

  • preberanie a evidencia objednávok pre poskytovanie pravidelných služieb, mimoriadnych a jednorazových služieb,
  • spolupráca s odborným referentom OSZ pri realizácií požiadaviek zákazníkov a správcov nehnuteľností, zabezpečenie súčinnosti zákazníka s ostatnými organizačnými zložkami OLO,
  • podpora pri spracovaní výziev na obchodných partnerov pri riešení nezhôd zistených pri odvoze odpadu,
  • poskytovanie informácií o službách a procesoch spojených s nakladaním odpadu na území hlavného mesta SR Bratislavy,
  • prijímanie podnetov, evidencia, zatriedenie, spracovanie a archivácia v súlade s internými príkazmi v spolupráci s ostatnými zložkami spoločnosti,
  • zabezpečenie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie so zákazníkmi,
  • zabezpečovanie interného obehu dokumentov a prenosu informácií,
  • spracovanie dokladov pre Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy a OLO, a.s., príprava podkladov a nahrávanie údajov do IS magistrátu, tlač dokumentov,
  • informovanie nadriadeného o neštandardných situáciách a podnetoch,

10.5.2021

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Environmentálne, ekonomické, technické

  • komunikačné zručnosti,
  • samostatnosť, zodpovednosť dôslednosť, spoľahlivosť, iniciatíva,
  • chuť pracovať,
  • schopnosť pracovať na sebe a zlepšovať sa,
  • schopnosť tímovej práce,
  • znalosť MS Office – Excel, Word; PowerPoint, Internet (mail, www).

Kontakt

Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania podľa čl. 13 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (všeobecné nariadenie o ochrane údajov). (.PDF)