Odvoz a likvidácia odpadu a.s.

Tlačové správy

28. januára 2019 od OLO / Tlačové správy - 0 komentárov

Odvoz odpadu počas aktuálnych poveternostných podmienok

Počas dnešného dňa, pondelka 28.1.2019, sa všetky naše zberné vozidlá snažia vykonávať odvoz zmesového komunálneho a triedeného odpadu podľa harmonogramu. Môže sa však stať, že vzhľadom na poveternostné podmienky, nebude vykonaný odvoz odpadu v niektorých lokalitách. Nevykonané odvozy budú zrealizované akonáhle nám to poveternostné podmienky dovolia. Prosíme v tejto súvislosti obyvateľov Bratislavy o trpezlivosť a pochopenie.

Zároveň žiadame správcov nehnuteľností, aby v zmysle Všeobecne záväzného nariadenia hlavného mesta, zabezpečili sprístupnenie kontajnerového stojiska alebo zabezpečili premiestnenie zbernej nádoby v deň odvozu na miesto dostupné naše zvozovej technike. Častým problémom, najmä v tomto zimnom období, sú totiž neupravené kontajnerové stojiská. Z niektorých stojísk nie je odhrnutý sneh, ktorý je zároveň zamrznutý a tak naši zamestnanci nemôžu manipulovať so zbernými nádobami. Zberná nádoba naplnená odpadom v deň odvozu váži viac ako 120 kg a manipulácia s ňou nie je jednoduchá ani v bežných a priaznivých podmienkach. V prípade, že sa na stanovišti nachádza sneh alebo ľad, s nádobou je problematické manipulovať a hrozí nielen poškodenie samotnej nádoby, ale tiež úraz našich zamestnancov. V prípade akýchkoľvek podnetov nás, prosím, neváhajte kontaktovať na našom zákazníckom centre telefonicky 02/50 110 111 alebo e-mailom na zakazka@olo.sk.

Súvisiace príspevky

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

deväť − 5 =

Objednávka služieb
Zverejňovanie informácií
Často kladené otázky
Finančný príspevok OLO
na podporu výstavby polo-podzemných kontajnerov
Informácie o finančnom príspevku!

Spoločnosť OLO nebude v roku 2019 prijímať žiadosti o finančný príspevok na podporu vybudovania podzemných a polo-podzemných kontajnerov (PPK).
Prijímanie žiadosti bolo pozastavené 30.09.2018.
Termín na podanie žiadosti bol 2x predlžovaný v roku 2018.

Bolo schválených 5 žiadostí v celkovej výške 39.054,50 €
na vybudovanie piatich stanovíšť PPK:

  1. Podchod Trnavské Mýto
  2. Ľ. Zúbka 37-31, Dúbravka
  3. Karloveská 57, Karlová Ves
  4. Miletičova 31,33,35, Ružinov
  5. Kadnárova, Rača

CERTIFIKÁTY A OCENENIA
ISO 14001:2015ISO 14001:2004 certifikát Slovak Golddiplom: Slovak Business Superbrands diplom: Zlatý mravec

Naši partneri - mestské časti Bratislava

partner - Staré Mesto partner - Ružinov partner - Vrakuňa partner - Podunajské Biskupice partner - Nové Mesto partner - Rača partner - Vajnory partner - Karlová Ves partner - Dúbravka partner - Lamač partner - Devín partner - Devínska Nová Ves partner - Záhorská Bystrica partner - Petržalka partner - Jarovce partner - Rusovce partner - Čunovo