Home » Oznamy » Dodatočná distribúcia balíčkov na zber kuchynského bioodpadu
Publikované: 14.09.2022

Milé Bratislavčanky a Bratislavčania,

v týždni od 19. do 23. septembra 2022 bude prebiehať dodatočná distribúcia nádob a kompostovateľných vreciek na zber kuchynského bioodpadu pre už zapojené mestské časti. Tieto distribučné centrá sú určené pre obyvateľov bytových domov, v ktorých už prebehla adresná distribúcia.

Distribučný tím OLO sa bude nachádzať pred vchodom do Fresh marketu na adrese Rožňavská 1A (zo strany Yeme), v čase od 10.00 do 14.00.

Všetky domácnosti dostanú bezplatne jeden 10 l odvetrávací kuchynský košík, certifikované kompostovateľné vrecká na 12 mesiacov v počte 150 ks a informačný leták. 

 

Obyvatelia bytoviek   

Ak sa nemôže dostaviť majiteľ bytu, postačí, keď pri preberaní nájomca bytu uvedie meno majiteľa a číslo bytu (príp. poschodie). Nájomnú zmluvu predkladať nemusí.

 

Obyvatelia rodinných domov 

Ak bývate v rodinnom dome a nestihli ste adresnú distribúciu nádob a kompostovateľných vreciek na zber kuchynského bioodpadu, kontaktujte naše Zákaznícke centrum OLO na zakazka@olo.sk alebo tel. č.: 02/50 110 111. Náš distribučný tím vám následne prinesie balíček až k vašim dverám. Prevzatie je potrebné potvrdiť podpisom.

 

dátum

čas

miesto

pondelok 19. september 2022

10.00 – 14.00

Fresh market
Rožňavská 1A (zo strany Yeme)

utorok 20. september

streda 21. september

štvrtok 22. september

piatok 23. september

 

2 komentáre

 1. Katarína Kucerova píše:

  Prosím o informáciu o náhradný termín distribúcie vreciek. V termíne pre Staré mesto nie sme v Bratislave. Ďakujem K. Kucerova, Skalna 3

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   ak ste si nemôžete prevziať balíček na triedenie kuchynského bioodpadu vo Vašej mestskej časti, dodatočne si ho môžete prevziať:
   • rodinný dom – požiadavku na dodaj balíčka na Vašu adresu nám zašlite mailom na zakazka@olo.sk alebo telefonicky 02 50 110 111 počas pracovných dní od 7:00 hod. do 16:00 hod.
   • bytový dom – balíček si môžete prevziať v distribučných centrách v iných mestských častiach, v ktorých prebieha alebo bude prebiehať distribúcia. Aktuálne distribučné centrá nájdete na našom webe: https://www.olo.sk/kbro/

   Ďalšou možnosťou je prísť si po balíček na triedenie kuchynského bioodpadu do OLO centrály na adrese Ivanská cesta 22, 821 04 Bratislava počas pracovných dní od 7:00 hod. do 16:00 hod.
   Ďakujeme za Váš záujem o zber bioodpadu z kuchýň.

   S pozdravom, Tím OLO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *