Home » Oznamy » Dočasné stanovište zberných nádob na Kladnianskej ulici
Publikované: 12.10.2023

Milé Bratislavčanky, milí Bratislavčania,

z dôvodu prebiehajúcich stavebných prác na Kladnianskej ulici, spoločnosť OLO a.s. vytvorila dočasné stanovište zberných nádob pre poplatníkov z uvedenej ulice.

Dočasné stanovište je umiestnené pred zátarasou rozkopávky, teda na križovatke ulíc Stachanovská – Kladnianska.

Do ukončenia prác bude zabezpečený odvoz odpadu len z uvedeného stanovišťa.

Od piatka 13.10.2023 sú na dočasnom stanovišti umiestnené tieto zberné nádoby:

  • 1 100 litrové na zmesový komunálny odpad,
  • 1 100 litrové na plasty, kovové obaly a nápojové kartóny,
  • 1 100 litrové na papier,
  • 240 litrové na kuchynský bioodpad, do ktorých patria len riadne uzavreté kompostovateľné vrecká s kuchynským bioodpadom.

Zároveň obyvatelia rodinných domov, môžu vkladať modré a žlté vrecia do farebne zhodných zberných nádob na dočasnom stanovišti.

Nádoby na záhradný bioodpad (BRO) nebudú pristavené a preto prosíme obyvateľov, aby nádoby na BRO sprístupňovali v deň odvozu (od 6:00 hod.) na roh ulíc Kladnianska – Kľukatá; alebo Kladnianska – Hríbová alebo Kladnianska – Stachanovská.

Obyvatelia dotknutých rodinných domov môžu využívať buď pristavené nádoby na dočasnom stanovišti alebo svoje nádoby vykladať v deň odvozu na roh ulíc Kladnianska – Kľukatá; alebo Kladnianska – Hríbová alebo Kladnianska – Stachanovská.

Po ukončení prác a sprejazdnení cestnej komunikácie pre naše zvozové vozidlá,  bude odvoz odpadu z Kladnianskej ulice zabezpečovaný opäť v štandardnom režime.

Dočasné umiestnenie zberných nádob:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *