Home » Oznamy » Distribúcia žltých a modrých vriec pre MČ zapojené v prvej etape je plánovaná od mája 2021
Publikované: 19.02.2021
Pre mestské časti Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Vrakuňa, Vajnory, Devín, Devínska Nová Ves a Petržalka bude prebiehať ďalší dodaj vriec na triedený odpad od mája 2021. Prvý rozvoz bol v auguste 2020.
 • Žlté a modré vrecia slúžia na zber triedeného odpadu z rodinných domov a ich počet je určený na 12 mesiacov.
 • Objem odpadu čo najviac minimalizujte (plastové fľaše a obaly od nápojov stláčajte, papierové krabice rozložte).
Ak potrebujete vrecia skôr ako v máji, môžete v odôvodnených prípadoch požiadať o ďalšie vrecia prostredníctvom nášho zákazníckeho centra na zakazka@olo.sk alebo 02/50 110 111.
Po prijatí požiadavky a posúdení jej oprávnenosti bude dohodnutý spôsob prevzatia vriec.
Ďakujeme, že triedite a tým zlepšujete životné prostredie Bratislavy

6 komentárov

 1. Dano píše:

  Prosim vas preco mi neodviezli plasty z pred domu ktore som dal do žltých vriec (neboli to sice originálne OLO)? Co je to za nezmysel ked musim chodit do OLO pre sacky ked podobne žlté maju hocikde v obchodoch a este ušetrím OLO naklady?

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   v deň odvozu odpadu je potrebné vykladať len nami doručené zaviazané vrecia. V opačnom prípade vrecia nebudú odvezené. Ak sa Vám vrecia minú skôr, kontaktujte prosím zakazka@olo.sk alebo 02/50 110 660. Lehota dodania je 30 dní od podania žiadosti, v závislosti od prevádzkových možností; preto je vhodné požiadať o ďalšie vrecia s dostatočným časovým predstihom. Vrecia si môžete vyzdvihnúť aj osobne, po predchádzajúcej dohode, v našej spoločnosti OLO a.s. na Ivanskej ceste 22.

   Team OLO

 2. Beata Podobová píše:

  Dobrý deň,
  ako si mám zabezpečiť, aby som vrecia na triedený odpad dostala
  a neskončila ako minulý rok, keď sme si ich ledva vybojovali na mestskom úrade ?
  Ďakujem
  Podobová

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   vrecia na triedený odpad Vám môžu pracovníci OLO doručiť na Vašu adresu. Lehota dodania je 30 dní od podania žiadosti v závislosti od prevádzkových možností. Preto je vhodné požiadať o ďalšie vrecia s dostatočným časovým predstihom.
   Vrecia si môžete vyzdvihnúť, po predchádzajúcej dohode, aj osobne v našej spoločnosti OLO a.s., Ivanská cesta 22, vždy v pondelok od 8:00 – 15:00 hod.

   V prípade, že Vám budú vrecia chýbať, kontaktujte prosím zakazka@olo.sk, poprípade volajte na tel. č. 02/50 110 660, 02/50 110 111.

   S pozdravom, Team OLO

 3. Milan Zabrodsky píše:

  Dobry den.
  Rad by som vedel ci sa daju v OLO kupit plastove nadoby na 120L vrecia na zber triedeneho odpadu, respektive ktore nadoby presne odporucate, aby do nich vrece dodavane OLO dobre sedelo.
  Dakujem,
  Milan Zabrodsky

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   naša spoločnosť zberné nádoby na papier a plasty do rodinných domov nepredáva a nedodáva. Nádoby si môžete zakúpiť v obchodných reťazcoch a v deň odvozu triedeného odpadu vložiť zviazané vrecia v týchto vlastných modrých a žltých nádobách s objemom max. 240 l.
   Pracovníci pri odvoze odpadu budú vyberať vrecia z nádob, preto je potrebné, aby boli vrecia riadne uzatvorené.
   Zbierať sa budú iba vrecia distribuované spoločnosťou OLO.

   S pozdravom, Team OLO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *