Home » Oznamy » Distribúcia žltých a modrých vriec pre rodinné domy v mestských častiach Podunajské Biskupice, Vrakuňa, Staré Mesto, Devín, Devínska Nová Ves, Petržalka a Vajnory začína v máji 2022
Publikované: 21.04.2022

Od 2.5.2022 začíname s distribúciou vriec v mestských častiach Podunajské Biskupice, Vrakuňa, Staré Mesto, Devín, Devínska Nová Ves, Petržalka a Vajnory, ktorá bude prebiehať do konca júna. Postupne zverejníme harmonogram distribúcie aj pre ďalšie mestské časti.  

Žlté a modré vrecia slúžia na zber triedeného odpadu z rodinných domov a ich počet je určený na 12 mesiacov. Prosíme, aby ste minimalizovali objem plastových fliaš stláčaním a objem krabíc rozkladaním.  

Harmonogram odvozu triedeného odpadu sa nemení. 

Financovanie triedeného zberu na území hlavného mesta zabezpečuje organizácia zodpovednosti výrobcov NATUR-PACK, a.s. 

V prípade ďalších otázok kontaktujte naše zákaznícke centrum na zakazka@olo.sk alebo cez tel.č. 02/50 110 111. 

Ďakujeme, že triedite a tým zlepšujete životné prostredie Bratislavy.  

2 komentáre

 1. Kamila Adamkova píše:

  Dobrý deň, prosím plánuje sa distribúcia žltých a modrých vriec do Cunova? Bývam na Plamienkove ulici 631/5. Alebo kde si môžem vrecie kúpiť?

  • OLO píše:

   Dobrý deň,
   distribúcia vriec na papier a plasty pre obyvateľov rodinných domov prebieha v Bratislave pravidelne každý rok v mesiacoch máj až november. Vrecia posádky nechávajú pri rodinných domoch – pri dverách, prípadne ich prevesia na plot.
   Ak obyvatelia rodinných domov minú vrecia skôr, ako bude prebiehať ďalšia distribúcia, môžu si ich vyzdvihnúť na Oddelení služieb zákazníkom OLO, na Ivanskej ceste 22 v pracovných dňoch od 7,00 do 16,00 hod.

   Ďakujeme za Váš záujem o triedenie odpadu.
   Tím OLO

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *